Дуже вдячна компанії за якісні аптечки.Все супер за таку ціну.
Товар ще не отримала, хоча замовлення було зроблено і оплачені 09.10.25р. Дуже довго очікуючи на відправку при повній оплаті. Сьогодні вже 16.10.25 ще не відправили.
Фото не відповідне до надісланого товару.