584 ₴
Показати оптові ціниДіаметр колеса: 80 мм
Навантаження на колесо:150 кг
Загальна висота до кронштейна: 105 мм
Розмір майданчика кронштейна: 105х85 мм
Відстань між отворами кріплення: 80х60х9 мм
Майданчик кронштейна: під 4 болти
Підшипник: кульковий
Тип поверхні: рівна наливна підлога, всередині приміщення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина сталі кріпильної панелі | 3 мм |
| Температурний режим | -40°C - +80°C |
| Зовнішній діаметр колеса | 80 мм |
| Зовнішній розмір кріпильної панелі | 105x80 мм |
| Відстань між кріпильними отворами і їх діаметр | 080x060x9 мм |
| Повна висота виробу | 105 мм |
| Зміщення поворотної осі | 40 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип підшипника | кульковий |
| Твердість | 95 Shore A |