420 ₴
Показати оптові ціниАльтернатива, якщо кришаться фенольні.
Діаметр колеса:100 мм
Ширина колеса: 30 мм
Внутрішній діаметр:1 2 мм
Навантаження на колесо: 350 кг
Ширина ступиці: 40 мм
Без підшипника
Температурний режим:-40+280°
Для рівних поверхонь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температурний режим | -40°C - +300°C |
| Зовнішній діаметр колеса | 100 мм |
| Діаметр поверхні під вісь | 12 мм |
| Максимальне навантаження | 210 кг |
| Тип підшипника | ковзання |
| Матеріал поверхні кочення | фенольна смола |
| Ширина ступиці | 40 мм |
| Ширина поверхні кочення | 35 мм |
| Тип поверхні | рівний наливна підлога |