1 050 ₴
Показати оптові ціни
Колеса серії 30 ПОЛЬЩА – виготовлені із високоякісного поліаміду. Вісь колеса на стандартній нержавіючій втулці, болт та гайка - нержавіюча сталь.
Колеса цього типу призначені для переміщення вантажів масою від 400 до 1000 кг на рівних підлогах всередині приміщення для хлібопекарської, молочної, м'ясної, фармацевтичної та косметологічної промисловостей. Вони мають хорошу стійкість до води, пари, стерилізації.
Колеса виробництва - ЄС.
Кронштейн виробництва Польща – тип нержавіючий, колір матовий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр колеса | 80 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота до кронштейна | 105 мм |
| Подшипник | ковзання |
| Майданчик кронштейна | під 1 болт |
| Діаметр отвору під вісь | 12.3 мм |
| Відстань від отвору до осі (мм) | 38 |