3 481 ₴
Показати оптові ціниДіаметр колеса: 250 мм
Навантаження на колесо: 550 кг
Загальна висота до кронштейна: 289 мм
Розмір майданчика кронштейна: 135х110 мм
Відстань між отворами кріплення: 105х080х11 мм
Підшипник: Кульковий x2
Для усіх типів поверхонь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температурний режим | -20°C — +70°C |
| Зовнішній діаметр колеса | 250 мм |
| Зовнішній розмір кріпильної панелі | 135 х 110 |
| Матеріал диска | алюміній |
| Максимальне навантаження | 550 кг |
| Матеріал поверхні кочення | резина еластична |
| Твердість | 65 Shore A |
| Висота з кронштейном | 289 мм |