60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Колеса для використання під час виробництва меблів.
Розмір майданчика 60*43 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повна висота виробу | 59 мм |
| Основні | |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Наявність стопора | Немає |
| Поворотне | Немає |
| Прогумоване | Немає |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Діаметр | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |