
64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Колесо промислове RZ R80 відноситься до виробів промислової фурнітури. Виготовлено із поліпропілену.
Цими властивостями обумовлено його використання насамперед у галузях, де висуваються підвищені гігієнічні вимоги.
– візки та стійки для ковбасних виробів, риби, фаршу тощо,
– візки та стійки для промислових холодильників.
Матеріал: поліпропілен.
Діаметр: 80 мм.
Ширина опорної поверхні: 34 мм.
Ширина маточини: 44,4 мм.
Діаметр осі: 12 мм.
Вантажопідйомність: 125 кг.
Діапазон температур: -20…+60 °С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температурний режим | -20°C - +60°C |
| Зовнішній діаметр колеса | 80 мм |
| Діаметр поверхні під вісь | 12 мм |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Тип підшипника | ковзання |
| Матеріал поверхні кочення | поліпропілен |
| Ширина ступиці | 44.4 мм |
| Ширина поверхні кочення | 34 мм |
| Твердість | 65-75 Shore A |