Все ок!
На жаль не можу сказати що цей продавець хорошій . В мене залишився останній балон газу я заздалегідь за тиждень зробила замовлення. Дуже довго не реагували на моє замовлення. Я написала продавцю вони відповіли що відправлять але нічого … я знову написала і знову відповіли що відправлять і знову нічого. Тоді я подзвонила в магазин, мені відповіла дуже чуйна та привітна пані і зжалілася до мене сказала що переведе заказ зі складу до офісу та САМА піде і відправить мій заказ . І ця чуйна пані такі пішла того вечора та відправила мені мої балони . Я дуже вдячна цій надзвичайно добрій та чуйній пані 🫶🏻🫶🏻🫶🏻💛💙
Супер
Вибачте за затримку, товар надіслали.