Швидко, якісно, ввічливо.
Товар замовив, оплатив.
Трошки довелося почекати через технічну затримку. Але продавець вибачився і оплатив доставку
Додаю відгук Товар відправили, бо була технічна затримка. Продавець вибачився і оплатив доставку. Рекомендую продавця
продавець дуже великий молодець, незважаючи на постійні відключення світла, віднісся з великою відповідальністю до мого невеличкого замволення