1 600 ₴
Показати оптові ціниТон кольору виробу може незначно відрізнятися залежно від партії товару.
Мобільна підставка-тумба створена для полегшення викладки товарів на високі полиці.
Навіть при зайнятих руках, за рахунок невеликої ваги та вмонтованих притискних коліс, легко пересувається ногою на потрібне місце.
Водночас під дією ваги тумба спирається на гумову "підошву", яка забезпечує нерухомість та стійкість.
Виготовлена з поліпропіленового сировини зі спеціальними добавками, що дозволяє витримувати навантаження до 150 кг.
Колір - сірий світлий
Виробництво - Туреччина
Ø основи - 43 см (верх 35 см), верхнього майданчика - 28 см
Висота 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 2 кг |